به دیجیتال ارز خوش آمدید
Title Image

درباره ما

دستیابی به موفقیت

رهبری نسل آینده

آیا شما تولید کننده انرژی (الکتریسیته) هستید و مجبور هستید انرژی خود را با قیمت پایین به فروش برسانید؟
آیا شما صاحب کسب و کار هستید و هزینه انرژی بیشتر از شما می تواند تحمل کند؟

E2C جدیدترین پلت فرم (Platform) ‌بلاکچین برای ارائه راه حل برای این مشکل طراحی شده است. این پلتفرم
با استفاده از زیرساخت ۲۰-ERC برای بکارگیری راحت تر آن توسط بازار و سازگاری بھتربازار با آن توسعه یافته است. زمانیکه این پلتفرم کامل تر گردد، ما به سیستم اثبات سھام گذر خواھیم نمود تا پلتفرم خود را رضایت بخش تر سازیم درحالیکه ھمزمان از نظر اکولوژیکی نیز دوستدار و سازگار محیط زیست گردد.
بیست سال پس از اختراع برق، بشریت همچنان با مشکلات جهانی مرتبط با آن مواجه است. برق بیش از حد گران است، اما بدتر این است که میلیون ها نفر در سراسر جهان هنوز به این منابع حیاتی دسترسی ندارند.
این مساله ھدفی است در پس پلتفرم طراحی شده ما. E2C به مردم در سرتاسر دنیا این امکان را می دھد تا برق را راحت تر بخرند و به شیوه ای که از نظر ھزینه ای به صرفه تر باشد این کار را انجام دھند در حالیکه ھمزمان به ساختن اینده ای سبزتر و پایدارتر کمک می نماید.
از نظر ما تولید انرژی برای بسیاری کاری است مشکل. ما در حال تولید نسل جدیدی از پنل خورشیدی ھستیم که از نظر ھزینه ارزان تر است و فضای کمتری را ھم اشغال می نماید. شیوه کنونی که برای تولید برق داریم شیوه ای پایدار، به صرفه یا سالم نیست. چیزی که دنیا اکنون در مواجھه با این مساله نیازمند آن است جابجایی انقلاب به سمت جریان و مسیر اصلی است، مدلی برای معامله و داد و ستد انرژی که به مردم دنیا قدرت آینده ای را می دھد که در آن با ھم انرژی را تولید می کنند.
این پلتفرم E2C است.

توکن E2C چیست؟

توکن E2C چیست؟

Electronic Energy Coin یا E2C یک پلتفرم تجاری مبتنی بر blockchain برای فناوری انرژی‌های سبز است. E2C بر اساس استانداردهای ERC-20 ساخته شده است که توسط سیستم محبوب Ethereum استفاده می شود. این باعث می شود E2C سازگار با اکثر استانداردها و پروتکل های رمزنگاری در بازار باشد و از این رو سازگاری بیشتری با اکثر سیستم عامل های تجاری دارد.
در E2C، ما به آینده زیست محیطی و پایدار نگاه می کنیم. پروژه ما به سمت یک انقلاب انرژی، توزیع عادلانه، بهبود کنترل مصرف و معاملات انرژی در حرکت است.
به طور معمول، بازار انرژی تحت تأثیر و کنترل نیروگاه های بزرگ قرار دارد. این اغلب باعث ایجاد هزینه های عظیمی برای مردم عادی، مانند صاحبان شرکت های خصوصی وابسته به انرژی، منجر می شود.
با ساختار غیرمتمرکز به عنوان پایه و اساس ما، می تواند شرایط عادلانه تری برای عموم ایجاد کند، به تولید کنندگان کوچک انرژی اجازه می دهد که انرژی خود را با سود قابل توجهی افزایش دهند و برای هر کس در هنگام خرید آن را ذخیره کند. این بازار اصلی هست، افراد عادی روزمره مثل شما و من هستند که هم مصرف کنندگان انرژی هستند و هم تولید کنندگان کوچک.
از طریق پلت فرم E2C، توکن ها می توانند آزادانه برای انرژی بدون در نظر گرفتن شرایط جغرافیایی و زمانی مبادله شوند.از طریق تکنولوژی peer-to-peer blockchain، استفاده از توکن های ما امن و غیر متمرکز است. با توسعه برنامه های کاربردی برای موبایل و دسکتاپ ما شرایط را برای شرکایمان مناسب می کنیم.
در نهایت، ما می خواهیم E2C راه حلی برای مشکلات مربوط به صنعت انرژی و البته درگاهی مطمئن برای مبادلات انرژی های سبز در آینده نزدیک باشد.